Ons team

Schooljaar 2021 – 2022

directie

mevr. Els Bostyn

els.bostyn@scholensgvla.be

administratief bedienden

schoolongevallen

mevr. Joke Vandewiele

joke.vandewiele@scholensgvla.be

personeel- en leerlingenadministratie,

facturatie, abonnementen, maaltijden & drankjes

mevr. Ilse Van de Velde

ilse.vandevelde@scholensgvla.be

de kleuterjuffen

mengklas 1 (P + 1K + 2K)

juf Nathalie Vanmeerhaeghe

nathalie.vanmeerhaeghe@scholensgvla.be

mengklas 2 (P + 1K + 2K)

juf Kathleen Anrijs

kathleen.anrijs@scholensgvla.be

derde kleuterklas

juf Ann Coppens

ann.coppens@scholensgvla.be

mengklas 1, mengklas 2, kleuterturnen, ondersteuning

juf Maaike Van de Woestijne

maaike.vandewoestijne@scholensgvla.be

ondersteuning

juf Joyce Dewitte

joyce.dewitte@scholensgvla.be

kinderverzorgster

juf Ann Verbeure

ann.verbeure@scholensgvla.be

de leerkrachten van de lagere school

eerste leerjaar

juf Hilde Walraven

hilde.walraven@scholensgvla.be

tweede leerjaar

juf Noëlla Pets

noella.pets@scholensgvla.be

derde leerjaar

meester Lieven Devenyns

lieven.devenyns@scholensgvla.be

zorgcoördinator & derde leerjaar

juf Marieke Claeys

marieke.claeys@scholensgvla.be

vierde leerjaar

juf Nancy Godefrood

nancy.godefrood@scholensgvla.be

vijfde leerjaar

juf Noreen Lammens

noreen.lammens@scholensgvla.be

zesde leerjaar

juf Evelien Vandermeirsch

evelien.vandermeirsch@scholensgvla.be

 

ICT-coördinator, SES-leerkracht,

eerste leerjaar, tweede leerjaar, vierde leerjaar

juf Julie Meirhaeghe

julie.meirhaeghe@scholensgvla.be

de turnleerkrachten

L.O. 1L & 3L

juf Els Verroken

els.verroken@scholensgvla.be

L.O. lagere school

juf Lien Romeyns

lien.romeyns@scholensgvla.be

hulppersoneel

keuken kleuter + buschauffeur

mevr. Ingrid Vermeiren

keuken lager + busbegeleidster + onderhoud

mevr. Ann Vansteenkiste